denememe

Kullanacağınız Kadar Ödeyin,
İlk Yatırım Maliyetinizi Minimuma İndirin!

Aylık Ödeme Avantajı

1, 3, 6, 12, 24, 36 ay ödeme planları sayesinde yazılıma yüksek paralar ödemeden,
istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Bulut Yazılım Avantajı

Herhangi bir sunucu ve donanım maliyeti gerektirmeden, daima en güncel sürümü, yedekleme ihtiyacı olmadan kullanırsınız.

İŞİNİN ÇARKINI DÖNDÜRENLER

CHark Kolay Muhasebe Programını Tercih Edenler Kullanıcılarımız:

  • Özer Altuntaş
    2016 yılında çalıştığım şirketten ayrılıp kendi işim olan Bisra Otomotiv’i kurdum ve işlerim için bir yazılım ihtiyacım olduğunda ilk aklıma gelen firma YSM Yazılım oldu. Biliyordum ki YSM yazılım ürünlerini kullanırken eğer ihtiyaç duyduğum yeni şeyler olursa YSM yazılım ekibi bu sorunlarıma hızlı ve doğru şekilde cevap verebilecekti. Ve öyle de oldu. Yaptığım iş ile alakalı yeni ihtiyaçlar doğdu ve YSM Yazılım bunları geliştirdi. Ben YSM için Yazılımda Stres Minimum’da diyorum.
    Özer Altuntaş
    Bisra Otomotiv

BULUT YAZILIM NEDİR?

Bulut Bilişim (Cloud Computing) ya da kısa adıyla Bulut; verilerinizi ve dosyalarınızı internette lokasyon bağımsız olarak barındırmanıza ve yönetmenize olanak veren yeni nesil teknolojidir. CHark Kolay Muhasebe Programı, Bulut mimarisi sayesinde fiziksel sunucular ve teknik personel gibi, bakım gibi yüksek tutarlı yatırımlardan sizi muaf tutar, böylece siz sadece işinize, projelerinize odaklanırsınız...

CHark Kolay Muhasebe Programı hem ekonomik hem de yüksek verimlilikle çalışan, bir YSM.Bulut yazılım (SaaS) hizmetidir.

YSM.BULUT NEDİR?

YSM.Bulut, YSM Yazılım'ın 2007 yılından itibaren Muhasebe, CRM, Proje ve Şantiye Yönetimi için geliştirdiği yazılımları 2011 yılında Bulut'a taşıyarak aktif ettiği platformun adıdır. SM.Bulut, Türkiye'nin ilk bulut yazılım platformlarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Bulut Yazılım öncüsü olan YSM Yazılım, YSM.Bulut Yazılım Platformu'nda satın almak yerine SaaS (yazılım kiralama) kullanacağın kadar öde mottosuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

MUHASEBE PROGRAMINIZ HER YERDE!

CHark Online Kolay Muhasebe Programı'nı İnternet Olan Her Yerden Kullanabilirsiniz...

CHark Online Kolay Muhasebe Programı'nı bulut altyapısı sayesinde diğer muhasebe ve bilgisayar programlarından farklı olarak; masaüstü, dizüstü, tablet bilgisayar ve cep telefonları ile de kullanabilmektedir. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısıdır.

Ayrıca Android İşletim Sistemli telefon ve tabletlerinizden kolay erişim sağlamak için Google Play'dan YSM.Bulut uygulamamızı indirebilirsiniz. Diğer platformlar için çalışmalarımız devam etmektedir.

Google Play'den İndir

ŞİMDİ MUHASEBENİZİ BULUT'TA YÖNETMENİN TAM ZAMANI!

EĞİTİM

Online eğitim materyalleri ile kolayca kullanmaya başlayın.

DANIŞMANLIK

Dilerseniz size ve işinize özel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

GÜNCELLEME

Fiziksel yazılım güncellemesi olmadan bulutta daima güncel kalın.

DESTEK

Telefon ya da e-posta ile destek alabilirsiniz.

YSM.Bulut Platformu ve Chark Online Kolay Muhasebe Programı'nın avantajları ile işinizi her yerde kolayca yönetebileceksiniz...

ŞİMDİ ÜCRETSİZ DENEYİN