e-Arşiv Fatura Nedir?

e-Arşiv Fatura elektronik ortamda faturalarınızın oluşturulması, gönderilmesi ve bir kopyasının elektronik olarak ibraz edilerek saklanmasıdır. Tüm faturalarınızı e-Arşiv Faturalarını elektronik ortamda hızlıca hazırlayın, kolayca saklayın.

e-Arşiv Fatura Kullanmaya Nasıl Başlayabilirim?
Öncelikle e-fatura kullanıcı olmak gereklidir. Entegratör olarak firmamızın sözleşmesini imzalayıp gönderin ve işte bu kadar. E-faturayı ister online ön muhasebe yazılımımız CHark ile kullanın ister online crm ve ön muhasebe ile kullanın. Her durumda %100 uyumlu olarak bizimle karlı çıkın. E-Arşiv Fatura, muhasebe programlarıyla entegre olarak çalışır ve program üzerinden fatura kesilebilir. Ekstra ara yazılım kullanmanıza gerek kalmadan tek programla işlerinizi halledebilirsiniz.
Kimler e-Arşiv Fatura Kullanabilir?
İş süreçlerini kolaylaştırıp hızlandırmak isteyen bütün firmalar kullanabilir. Siz de rakiplerinizin bir adım önüne geçmek istiyorsanız bizimle e-arşiv fatura kullanın iki adım öne geçin. Kağıt israfının önlenmesine destek olun, maaliyetten tasarruf sağlayın.
Kimlerin e-Arşiv Fatura Kullanması Zorunludur?
Siz de yıllık 5 milyon lira brüt satış hasılat tutarına ulaşan mükelleflerdenseniz, e-arşiv fatura kullanma zorunluluğunuz var demektir.
e-Arşiv Faturanın Avantajları Nelerdir?
  • İkinci nüsha faturaları fiziksel koşullardan etkilenmeden, kolay ve güvenli biçimde muhafaza eder.
  • KEP ile gönderilmesi halinde teslim garantisi ve tahsilat süre avantajı sağlar.
  • Matbu fatura bastırma gerekliliğini ortadan kaldırır.
  • Kargo ve kurye maliyetinden tasarruf sağlar.
  • Arşivleme maliyetini önemli oranda azaltır.
  • Dijital dönüşümünüze hız kazandırır

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.