e-Mutabakat Nedir?

e-Mutabakat, alıcı ve satıcı firmalarla aranızda yaptığınız BA/BS mutabakatı ile cari ekstre ve bakiye mutabakatlarınızı dijital ortamda oluşturarak elektronik olarak iletebileceğiniz bir sistemdir. KEP ile birlikte kullanılabilir.

Mutabakat süreçlerinizi yönetebilmek için posta, telefon, faks kullanmak yerine hızlı, güvenli ve hatasız olarak elektronik olarak yapın, zamandan tasarruf edin.

Dijital ortama aktarılmış bütün e-Mutabakat süreçlerinize tek ekran üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

e-Mutabakat Kullanmaya Nasıl Başlayabilirim?
e-Mutabakat kullanmaya başlamak için bizimle iletişime geçin hızlı, güvenli ve düşük maliyetlerle siz de e-Mutabakat kullanıcısı olun. e-Dönüşüme hala geçmediyseniz daha fazla vakit kaybetmeden bizimle tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
Kimler e-Mutabakat Kullanabilir ve Zorunlu mudur?
e-Mutabakat, BA-BS bildirimleri ve cari hesap mutabakatlarını elektronik ortamda yapmak isteyen tüm işletmeler tarafından kullanılabilir. Zorunlu değildir.
e-Mutabakat'ta Yasal Geçerlilik Var mıdır?
KEP ile birlikte kullanarak e-Mutabakat mektuplarınızın yasal geçerliliğinizin olmasını sağlayabilirsiniz. Kayıtlı Elektonik Posta kullanılan her yerde yasal geçerlilik sağlar.
e-Mutabakat Avantajları Nelerdir?
  • Veri aktarımı kolay, çabuk ve hatasız yapılır.
  • Tüm işlemler dijital ortamda gerçekleşerek kağıt kullanımı ortadan kalkar.
  • KEP ile birlikte kullanıldığında yasal olarak geçerli sayılır.
  • Geçmişe dönük mutabakatlar kolaylıkla bulunur.
  • Zaman tasarrufu sağlar.

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.